Duben 2013

2x21 I´m Moving On - Promo

24. dubna 2013 v 1:01 | Eve |  Hart of Dixie - Season 2 - Promos
Tak a máme po 2x20 If Tommorow Never Comes, a příští týden už bude předposlední díl druhé série (snad né předposlední vůbec! nebude HoD musí být obnoveno! :D).. Takže tady je promo k 2x21 I´m Moving On.


Hart of Dixie - Maybe Revealed for 3 season?

23. dubna 2013 v 16:56 | Eve |  Hart of Dixie - News
Tak a nesu docela dobrou zprávu, není to definitivní, ale zatím to vypadá že HoD by se mohlo dočkat 3 série.
V první části vysílacího schématu zrušilo CW Gossip Girl po 6 sériích a Emily Owens po první. Nyní bylo rozhodnuto že 90210 bude mít k květnu konečnou. A s novým seriálem Cult který má tak strašné ratingy, že se diví že už nebylo zrušeno dávno bude zajisté zrušeno také. Na dalším místě se ocitá Carrie Diaries, které po první sérii vypadá bídně, a Beauty Beast které vypadá stejně jako minulí rok - The Secret Circle - na začátku úžasné ratingy, na konci pomalu nejhorší. A potom je tam Hart of Dixie, které bude snad obnoveno protože by CW zrušila letos až moc seriálů (GG, 90210, Emily Owens, Cult, a asi jeden z trojice TCD, BatB, HoD - nejspíš TCD). Pro zajímavost před HoD je seriál Nikita, Arrow, TVD a Supernatural. Tak co myslíte? Bude HoD v květnu obnoveno?

Obnovuju to tady, ZADE FOREVER!

22. dubna 2013 v 18:57 | Eve |  Site - News
Tak a rozhodla jsem se to tu obnovit, i když bude HoDko možná zrušeno, já doufám že ne. Každopádně mám skoro všechno doplněné :).. Chystám nový layout, mé výroby, takže ošklivej :D..
Jsem zklamané ze ZADE BREAK UP! Asi nejhorší za celej seriál, mě bylo Wade hrozně líto, i když si to zavinil sám (šmejd) :D
Hrozně se mi nelíbí Jonah :D.. A začíná se mi líbit Brick+Shelby, a jak jim Magnolia podlezla s tím autem, to byla skvělá scéna, to všem pro dnešek je to vše pa :)
Nebudu tu asi zas tolik mám ještě jeden skvělej blog :D