Únor 2014

3x14 Here You Come Again

27. února 2014 v 18:06 | Eve |  Hart of Dixie - Season 3 - Synopsis
VÍTEJTE ZPÁTKY - Když se Zoeina (Rachel Bilson) matka rozhodne, že jí vezme jako klienta, Zoe je nadšená, že konečně dostane matčinu pozornost. Brick (Tim Matheson) je překvpen zprávou, že se Lemon (Jaime King) vrací do města tak brzy, a proto požádá Lavona (Cress Williams) aby uspořádal uvítací párty. Nicméně, její návrat zasáhne nečekaný zádrhel a ona je nucena obrátit se na Wada (Wilson Bethel) o pomoc. Mezitím, George je svázán do pomoci Magnolie (Claudia Lee).

Kdy se letos rozloučíme s Hart of Dixie?

26. února 2014 v 20:25 | Eve |  Hart of Dixie - News
Před pár minutami bylo oznámeno kdy se letos rozloučíme s našimi oblíbenými seriály. Hart of Dixie zmizí s třetí sérií z obrazovek 16. května (pro nás sobota 17. května). Tato zpráva nese dvě věci - po pauze z pondělí na pátek, nás už žádné pauzy nečekají! A také to proběhne v týdnu, kdy by mělo být o obnovení jasno, takže uvidíme. O týden dříve končí novinka The Tomorrow People, týden kdy končí HOD se rozloučíme i se Star-Crossed, The Originals, Arrow, The Vampire Diaries&Reign. O týden později Supernatural, v červnu The 100 a o Beauty and the Beast se nic neví.
Každopádně já jsem kapku naštvaná :D.. 16. května totiž Eve odjíždí na týden do Londýna♥, takže pokud to bude vážně poslední epizoda, nebudu to já kdo se tu o to postará no :(.. Doufejme že ne.

Hart of Dixie - Season 3 - Cast Promotional Photos #3

25. února 2014 v 15:41 | Eve |  Hart of Dixie - Season 3 - Promotional Photos
Před týdnem se objevila nová promo fotka s Kaitlyn (A.B) a máme tu další tentokrát s Jaime (Lemon) :'3..Fotka byla uveřejněna na oficiální twitter!:) a je naprosto dokonalá:O
image host

Happy 30th Birthday, Wilson Bethel!

24. února 2014 v 17:22 | Eve |  Wilson Bethel - News
Dnes 24. února roku 2014 je tomu přesně 30. let co se narodil můj budoucí manžel. Wilson Bethel♥.. Seriálový Wade. Ano! Skutečně je tomu tak! Wilson dnes oslavuje své kulaté třicetiny<3..Já nemám slov, za české fanoušky mu přeju velmi speciální dnešek, hodně štěstí, zdraví, lásky, úspěchů:')..

#HappyBirthdayWilsonBethel:')


Hart of Dixie - Behind The Scenes - Season 3 - Updates #7

23. února 2014 v 10:50 | Eve |  Hart of Dixie - News
Stále probíhá natáčení 19. epizody - A Better Man a já tu mám pro vás opět fotky z natáčení! Fakt už jsem celá rudá nedočkavostí :'D ♥.. A proč mám takový pocit, že budou dávat Lemon&George znovu dohromady?:'D..Včera jsem si uvědomila, že pauza bude vlastně ještě měsíc, takže nevím jaké budou novinky no:'D..spíš očekávejte gify:)

Doktorka z Dixie - Nova&Nova Cinema - Dabing

23. února 2014 v 9:12 | Eve |  Doktorka Zoe // Doktorka z Dixie
Před pár dny jsem vás informovala že česká televizní stanice NOVA bude od pondělka vysílat Hart of Dixie jako Doktorku z Dixie každý všední den ve 12:30 na TV NOVA, reprízu každý večer v 19:05 na NOVĚ Cinemě! Objevili se informace o dabingu!:).. Já se kapku děsím, ale těším:'D :)
v českém znění
Anna Remková - Dr. Zoe Hartová
Marek Holý - Wade Kinsella
Jitka Ježková - Lemon Breelandová
Petr Lněnička - George Tucker
Tomáš Juřička - Lavon Hayes
Zdeněk Maryška - Dr. Brick Breeland
a další

KE STAŽENÍ!!

KE STAŽENÍ!!


Hart of Dixie - Season 3 - Zoe's black&white outfits

22. února 2014 v 16:26 | Eve |  Hart of Dixie - Outfits
Rozhodla jsem se, že každou sobotu tu bude speciální článek, s outfity - když bude nový díl, tak s outfity z nového dílu, když ne, tak ze starších dílů. Tento týden, se podíváme na černobílé-outfity Zoe ve třetí sérii. První outfit pochází ze 7. dílu - Run To You. Zoe si v tomto díle zvolila kabelku od Chanela, blůzu A.L.C, kalhoty od Siwy a boty od Wang. Na druhém outfitu z 6. dílu - Family Tradition zvolila blůzu od Greylin, kraťasy od Marca Jacobse a kabelku od Balencia. Do 5. dílu - How Do You Like Me Now? Kostymérky zvolili tílko od Aryn K., BCBG šortky a kabelku od Alexandra Wang. Čtvrtý outfit jsme mohli vidět ve 2. díle - Friends in Low Places. V tomto díle na sobě měla blůzu od Madewell, černou sukni také od Madewella a boty od Nashelle. Jaký z těchto čtyř outfitů se vám líbí nejvíc? Mě se strašně moc líbí první outfit, jenže mě se strašně moc líbí všechny outfity:'D.. Ale za mě asi jedna a za vás? :).. btw. šablonka by Britt.

Hart of Dixie - Season 3B - Promo

22. února 2014 v 10:24 | Posted by: Eve |  Hart of Dixie - Season 3 - Promos
Objevilo se nové promo k nadcházejícím epizodám! Já se strašně moc těším, sice tam furt bude Joel, ale tahle minuta mě vážně navnadila♥.. Je tam halda nových scén takže určitě koukněte♥.. Promo zatím není na youtube. Pokud budete něco potřebovat, odpovím co nejdřív, ale situace se vyvrbila tak, že dneska není moc času :/.. PS: Ale otázka na mém asku potěší!:PP - MŮJ ASK

GIF OF THE DAY - 21/2/14

21. února 2014 v 9:20 | Eve |  GOTD
Opět #ZADE, dneska mi musí pomoct.. a vy také:'DD..držte palečky, jedu si vykecat první místo:P

GIF OF THE DAY - 20/2/14

20. února 2014 v 13:17 | Eve |  GOTD
sakra! jak mě jenom chybí druhá série a #ZADE :'(