Květen 2014

Rachel Bilson - Health (June 2014) - Magazine Scans

30. května 2014 v 17:24 | Eve |  Rachel Bilson - News
Konečně se objevili scany k Health:3..Víceméně nic nového, fotky už jsme dávno viděli, a rozhovor..až bude čas tak ho přeložím:).. Hold je to na novinky bíída:/, snad se alespoň něco zase objeví!:)

Jaime King on Rachel's Pregnancy

29. května 2014 v 18:34 | Eve |  Rachel Bilson - News
Jaime King (Lemon) US Weekly potvrdila že je Rachel Bilson (Zoe) těhotná! "Vyšilovala jsem! Věděla jsem že chce dítě!" řekla King. A jaké bylo její těhotenství na place? "Natáčeli jsme až do dne, než jsem porodila a to doslova. Za šest týdnů jsem se pak vrátila. Bylo to opravdu drsné! A pochytila jsem zkušenosti. Požehnáním bylo, že všichni kolem mě se mě snažili rozptýlit, a proto jsem byla klidnější, jelikož jsem věděla, že jestli se něco stane, postarají se o mě." Podle ní, se ve 4. sérii bude Rachelino těhotenství zahalovat jako u Kerry Washinghton ve Scandal. "Miluje Jamese (syn Jaime), vždycky mu nosí hračky," rozplývá se Jaime: "takže když jsem jí viděla se svým synem, věděla jsem, že bude tou nejlepší matkou!"
Jsem strašně zvědavá jak to bude. A Jaime o Rachel mluví dokonale, je vidět že jsou kamarádky!:3♥

Pregnant Rachel Bilson and boyfriend Hayden Christensen are pictured at the beach with friends while on holiday in Barbados - 26 May 2014

27. května 2014 v 14:01 | Eve |  Rachel Bilson - News
Rachel Bilson tráví tyto dny dovolenou na Barbadosu s jejím přítelem Haydenem Christensenem. Mám tu pro vás fotky ze včerejška, který opět strávili na pláži, kde se nevyhnuli čočkám fotografů!:).. Bříško Rachel se stále víc kulatí, takže ačkoli to ještě ani jeden z páru nepotvrdil, myslím, že pomalu můžeme začít rozjíždět sázky na to, jestli to bude holka nebo kluk :'D..

Hart of Dixie - How Many Episodes Will Get Season 4?

26. května 2014 v 14:00 | Eve |  Hart of Dixie - News
Je to oficiální. Scénáristka Hart of Dixie - Brandi Brandburn na twitteru potvrdila, že čtvrtá dost možná finální série Hart of Dixie bude mít pouze 10 epizod. Příčinou jsou nejspíš nízká hodnocení a těhotenství Rachel Bilson (Zoe).

Rachel Bilson for US Weekly - June 2

25. května 2014 v 9:26 | Eve |  Rachel Bilson - News
Objevuje se vcelku dost novinek. O těhotenství Rachel se objevil článek v US Weekly, tak tady jsem vám ve stručnosti přeložila to nejdůležitější: ,,V budoucnu chci mít určitě děti" řekla Rachel Bilson v roce 2013. Přání splněno! Hvězda Hart of Dixie (32) čeká dítě s přítelem hercem Haydenem Christensenem (33), několik zdrojů nám to potvrdilo. Po sedmi společných letech (dali si pauzu v roce 2010, ale o tři měsíce později se k sobě vrátili) je duo připraveno na další společný krok. "Už o tom mluvili dlouho a jsou velmi nadšení" řekl zdroj, zasvěcený Bilson. "Všichni s nimi sdílíme radost". Bylo to plánované dopředu i pro Dixie. Zdroj z natáčení říká, že proto byla show na 4. sérii useknuta na 10 epizod." Pokud si to chcete přečíst celé, koukněte doleji :'D.. Takže to vypadá, že 4. série bude mít 10 epizod. Až se to potvrdí oficiálně, ozvu se ;DD.. Dále se objevila další várka fotek z Barbadosu, koukněte, stojí to za to :33

Rachel Bilson Shows Off Her Baby Bump in a Bikini with her boyfriend Hayden Christensen in Barbados - May 22

24. května 2014 v 17:42 | Eve |  Rachel Bilson - News
Rachel Bilson & Hayden Christensen se právě teď nachází na dovolené v Barbadosu. Se spekulacemi, že je Rachel těhotná se navíc dostávají do čoček fotografů. A proto se objevili fotky z pláže:33.. Podle mě už je to jasné. Prostě je těhotná!:33..Koukněte na to břííško♥.. Jsou naprosto zlatí, a už jen čekám až to oficiálně potvrdí!:3♥

Hart of Dixie Ratings - 3x22 Second Chance

23. května 2014 v 17:58 | Eve |  Hart of Dixie - Ratings
Sledovanost finální epizody Hart of Dixie se trošku vyšplhala na 880 000 diváků!:3..

The 2014 CW First Look

23. května 2014 v 17:56 | Eve |  Hart of Dixie - Videos
Televizní stanice CW vydala promo k nadcházející sezóně. V promu nechybí ani pár scén s Hart of Dixie. Je jich skutečně jenom pár, ale vybrali super okamžiky!:3

Rachel Bilson and boyfriend Hayden Christensen leave their hotel this afternoon in New York City - 16 May 2014

23. května 2014 v 11:52 | Eve |  Rachel Bilson - News
Mám tu pro vás nové candids fotky Rachel Bilson!:3.. Pokud to ještě nevíte, podle všeho Rachel čeká své první dítě!:3 Oficiální to není, ale už o tom psali např. na US Weekly, a ty se ve většině případů nemýlí. Můžeme už tak tedy pomalu začít zkoumat bříško!♥.. Jinak to na fotkách R. moc sluší, je to prostě takové slunííčko:3♥..

Rachel Bilson is Pregnant with Hayden Christensen

22. května 2014 v 22:56 | Eve |  Rachel Bilson - News
Objevila se úžasná novinka! Z nejbližšího okolí páru Rachel Bilson - 32 (Zoe) & Hayden Christensen - 33 unikla zpráva, že Rachel je těhotná! Oficiálně to potvrzené není, ale už o tom psali zdroje které se většinou nemýlí - E!ONLINE, US Weekly, JustJared. Mimo to, Rachel nedávno řekla, že děti rozhodně chce!♥ Rachel&Hayden se poznali v roce 2008 na natáčení filmu Jumper, a jsou spolu dodnes. Tohle, by také možná bylo řešení, proč se Hart of Dixie vrací až v roce 2015!
Jsem zpět! Zítra očekávejte články:))..Finále♥♥♥♥..a moc děkuju Brittušce♥ (ultimate-abenson)..Doufám že tohle bude pravda, Rachel by byla úžasná maminka:33..Jsem zvědavá, jak by to ovlivnilo seriál:)